Up Mağazaları

0(Sepetim)

Sepetinizi Görüntüleyebilmek İçin Üye Girişi Yapınız..

Teslimat ve İade

Kargo: Kargo ücreti alıcı ödemelidir. Ücret, kargo şirketine ve ürün ebadına göre değişiklik gösterir. Siparişiniz, kayıtlı teslimat adresinize, kargo ile 4/7 iş günü içerisinde gönderilecektir.  Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişleriniz, takip eden ilk iş günü kargoya verilir. Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol edin. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.
 

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. İade durumunda tüm nakliye ücreti alıcıya aittir. Ambalajı zarar görmüş, ambalajı olmayan ve kullanılmış ürünler için iade kabul edilmeyecektir.

 

Destek için info@upmagazalari.com adresine mail atabilir ya da 0 (212) 659 6323 numaralı telefondan Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz.