Up Mağazaları

0(Sepetim)

Sepetinizi Görüntüleyebilmek İçin Üye Girişi Yapınız..

Faaliyetlerimiz

UP Mağazacılık A.Ş. ihtiyaçlarınız doğrultusunda kuruluşlarınıza genel veya özelleştirilmiş çözümler üreterek,  hızla değişen yeni trendleri market, mağaza, otel, kafe ve restoranlarınıza taşıyabilmeniz için teknolojiye sürekli yatırım yapmakta, farklı teknikler ve tasarımlarla en yeni kalmanız için çalışmaktadır.

Ürün portföyumuzda halihazırda aşağıdaki kategoriler bulunmakta ve her geçen gün yenileri eklenmektedir. 

Meşrubat Servisleri

Kesme Tahtaları

Baharatlıklar

Masaüstü Ürünler

Çay & Kahve Servisleri      

Saklama Kapları

Çerezlikler

Salata Servisleri

Dekorasyon Ürünleri

Servis Tabakları

Kahvaltı Servisleri

Tepsiler

Kasalar

Yağlık Sirkelikler

Kavanozlar

Yemek Servisleri

Kek Servisleri

 


Marketler ve Mağazalar
Joy Kitchen, hayatı kolaylaştırırken güzelleştirecek, mutluluk ve heyecan verecek yeni ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaya devam etmektedir. Ahşabın verdiği doğallık, sıcaklık hissi kan basıncınıza, kalp atışlarınıza etki ederek, stresinizi azaltmanızı ve pozitif sosyal etkileşimlerde bulunmanızı sağlar.

Tamamen yerli üretimle, özenli el işçiliği ve son teknoloji makine kullanımı ile, Türkiye’de yetişen ve ahşap imalatında en çok tercih edilen kayın ağacından üretilmektedir.  Müşteri talebine göre ağacın cinsi değiştirilebilir.

Gıda ile teması bulunan grupta kimyasaldan uzak, saf öğeler içermesi yönüyle standartlara uygun olarak keten tohumu yağı kullanılmaktadır. Keten tohumu yağı zengin minerallerden oluşmakta ve gıda ile temasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Fiyat ve kalite hedefleri doğrultusunda üründe kullanılan malzemeler değiştirilerek hedef pazara hitap edecek şekilde ürünler şekillendirilir.

Yüksek stok ihtiyacı olan zincir mağazalar ve marketler için hedef adetler için doğru ürünler seçilerek projeler geliştirilir.

Horeca
Horeca sektöründeki kuruluşlarınıza, ihtiyaçlarınız dahilinde özelleştirilmiş çözümler üretiyoruz. Güncel trendleri iş yerlerinize taşıyabilmeniz için farklı teknikler ve tasarımlarla projeler geliştiriyoruz.

Kalabalık ve yüksek tempolu iş yerlerinde kullanılan ürünlerde güvenliğin ve dayanıklılığın ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle estetikten ödün vermeden maksimum güvenliği ve dayanıklılığı sağlıyoruz.