Up Mağazaları

0(Sepetim)

Sepetinizi Görüntüleyebilmek İçin Üye Girişi Yapınız..

Faaliyetlerimiz

Online Alışveriş Tedarikçiliği

UP Mağazaları, online alışveriş ve kampanya sitelerine, ürün tedarikçiliğini yeni bir satış anlayışı ile sunmaktadır.

UP Mağazaları'nın sunduğu avantajlardan bazıları;

Ürün Stokları
UP Mağazaları, stok miktarlarını müşterilerine sunmaktadır.Talep edilen stokları, müşterilerinin kampanyaları veya satışları boyunca rezerve ederek, stok tutma zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır.

Ürün veritabanı
Ürün veritabanı sayesinde, talep edilen tüm excel dosyalarını - barkod,ürün kodu,açıklaması,kdvli,kdvsiz alış ve satış fiyatları,kar marjları gibi bilgilerin tamamını - ve profesyonel stüdyolarda çekilmiş ürün görsellerini, müşterilerine dilediği formatta sunmaktadır.

Lojistik
Talep edilen miktarda ürünü, müşterilerinin depolarına teslimatı gerçekleştirmektedir.Teslimat esnasında gerekli bilgileri faturalara işlemektedir ve sevkiyatın her aşamasında müşterisi ile iletişim halindedir.

Fiyat Avantajı
UP Mağazaları, distribütörlüğünü yaptığı veya anlaşmalı olduğu markaları, piyasa fiyatlarının çok altında tüketicilere sunmaktadır. Ürün çeşitliliği UP Mağazaları 1000 lerce ürün çeşidi içinden, online züccaciye reyonlarınız için uzman görüşler ile müşteri portfoyünüze uygun ürünleri sizler için seçerek hem firmanızın karlılığını ve cirolarını artırmayı hem de müşterilerinizin memnun kalacağı satışlar gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Perakende Mağazacılığı

UP Mağazaları satış noktalarında sunulan ürünler ile, mutfak ve sofra gereçleriniz, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile siz değerli müşterilerimiz ile buluşuyor.
UP Mağazalarında sizlere sunulan avantajlar;

Uygun Fiyat Politikası
Mutfak ve sofralarınız için Türkiye'nin en ünlü markaları ile, en uygun fiyatlarla sizlere sunulur.

Ürün Portfoyü
Geniş ürün yelpazesi, günlük ihtiyaçlarınızın yanısıra, özel günlerinizde kullanmaktan zevk duyacağınız, hayatınızı kolaylaştıracak yenilikçi ürünleri sizlere sunmaktadır. Kalite standartlarına uymayan, garantisi olmayan hiçbir ürün mağazalarımızda satışa sunulmamaktadır.

Ödeme Koşulları
Taksitlendirilmiş satışlar ile, bütçenizi zorlamadan alışveriş imkanı mevcuttur.

Teslimat
Alışverişlerinizin ardından dilediğiniz noktaya teslimat, şehir dışı teslimat için, güvenle paketlenerek kargo hizmeti ile, taşıma sorununuz olmadan gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.