Up Mağazaları

0(Sepetim)

Sepetinizi Görüntüleyebilmek İçin Üye Girişi Yapınız..

Hakkımızda

UP Mağazacılık Züccaciye San.Tic.A.Ş. 2017 yılından bu yana kendi bünyesindeki Joy Kitchen markasının üretim ve satışı üzerine faaliyet göstermektedir.

Her kesimden müşteriye verimli hizmet sunabilmek adına atılımlarını devam ettiren UP Mağazacılık, Düzce’deki 8500 m2 ‘lik üretim tesisiyle yüksek stok talebini karşılayabilecek potansiyelde bir firmadır.

UP Mağazacılık A.Ş. ahşap ürünlerini, Düzce’deki fabrikasında alanında uzman, profesyonel ekibiyle imal etmektedir.

Kuruluşlarınıza, ihtiyaçlarınız doğrultusunda genel veya özelleştirilmiş çözümler üreterek, hızla değişen yeni trendleri market, mağaza, otel, kafe ve restoranlarınıza taşıyabilmeniz için teknolojiye sürekli yatırım yapmakta, farklı teknikler ve tasarımlarla en yeni kalmanız için çalışmaktadır. 

MİSYON;
Ürün, üretim ve müşteri hizmet kalitemizi sürekli iyileştirerek müşterilerimizin sektör ihtiyaçlarına ekonomik alternatifler sunmak; çalışanlarımıza kendilerini geliştirmeleri için fırsatlar sunarak şirketimizi ulusal ve uluslararası çapta sektörümüzdeki en başarılı ve donanımlı şirketler haline gelmesini sağlamak

VİZYON;
Kendi  sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır. 

Up Mağazacılık, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır. Kalitede Süreklilik Uygun Fiyat Karşılıklı Güven ve Dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

TEMEL DEĞERLER;

  • Müşteri memnuniyeti
  • Yenilikçilik
  • Takım çalışması
  • Gizlilik