Up Mağazaları

0(Sepetim)

Sepetinizi Görüntüleyebilmek İçin Üye Girişi Yapınız..

Hakkımızda

UP Mağazaları, 2011 yılından bu yana e-ticaret tedarikçiliği ve mağazacılık üzerine faaliyet göstermektedir. E-ticaret sektörünün lider firmalarına, birçok fiziksel ve elektronik mağazaya Paşabahçe, Kütahya Porselen ve kendi bünyesinde yer alan Joy Glass ve Joy Kitchen markasının tedarikçiliğini yapmaktadır. Her kesimden müşteriye verimli hizmet sunabilmek adına atılımlarını devam ettiren UP Mağazaları, Avrupa yakasında yer alan 1500 m2 ‘lik depo ve operasyon merkezi ile müşteri portföyünde önemli yeri olan e-ticaret sitelerinin ve mağazaların yüksek stok talebini karşılayabilecek potansiyelde bir firmadır.

Joy Kitchen özel ahşap ürünlerini, kendi ekibi ile kendi ahşap atölyesinde alanında uzman, profesyoneller tarafından imal etmektedir. Ahşap atölyesinde birçok farklı ürün tasarımına imza atmanın yanı sıra, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda da üretimine yön verebilmektedir. www.upmagazalari.com üzerinden, depoda mevcut olan ürünlerini anlık stok durumlarıyla birlikte müşterilerine sunmaktadır. Minimum paket adedi olmadan zengin ürün çeşitliliğiyle hizmet veren Up Mağazaları aynı zamanda deposundaki tüm ürünleri, müşterilerine, kendi stoğu gibi kullanabilme avantajını da sağlamaktadır.

MİSYONU;

Müşteriye çok çeşitli ürün kalemiyle ve tam zamanında, yüksek kalitede hizmet vermek

VİZYONU;

Yakın gelecekte sadece Türkiye içinde değil sınırlarımızın ötesinde de hızlı ulaşılabilen, ürünleri görülebilen e-ticaret yanı sıra e-ihracat ile de dünya standartlarına erişmek

TEMEL DEĞERLER;

  • Müşteri memnuniyeti
  • Yenilikçilik
  • Takım çalışması
  • Gizlilik